Zanim zapiszesz się na szkolenie z egzaminem!

Informujemy, że warunkiem obowiązkowym przystąpienia do szkolenia z egzaminem jest wypełnienie Wniosku o sprawdzenie kwalifikacji grupa 3 oraz Zaświadczenia od pracodawcy oraz odesłanie skanu dokumentów na adres biuro@sntti-silesia.pl w dniu zapisu na szkolenie z egzaminem.

Pobierz dokumenty poniżej, wypełnij i odeślij nam skany:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest SNTTI Silesia z siedzibą w Chorzowie, ul. Skłądowa 17 pok. 9, 41-500 Chorzów, NIP: 6272771192, REGON: 388310530, KRS: 0000883878.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

    Twój koszyk aktualnie jest pusty.

    Wróć do sklepu